top of page
art-artistic-background-1851447.jpg

ח.לב אם

המעבר לאמהות

Icon03Black.png

"אימהות משביעת רצון מגיעה מתחושת עצמי יציבה והכרה בערכך...​" - ננסי צ'ודרו

המעבר לאמהות הוא תהליך אישי וייחודי. תהליך עם קצב אישי, שלבים ורבדים מבלבלים ומורכבים. עליות וירידות. תחושות סותרות ומציפות. 

 

אני עוזרת לאמהות לנווט את התהליך הזה תוך כדי חיבור ושימור עם העצמי שלך. המעבר לאמהות לא דורש ממך לאבד את עצמך בדרך, אלא להיפך מאפשרת לך צמיחה, התרחבות ופריחה תוך כדי התבוננות, מודעות ובחירה על מנת להגיע להעצמה אישית. 

 

עוד לא אמא אבל חושבת/מתלבטת על אמהות? 

בואי למרחב בו נוכל לאוורר את כל התחושות, לבטים, תהיות, חששות, חלומות ורצונות. לנקות את כל הקולות החיצוניים המבלבלים ונזקק את קולך הפנימי. אנחנו חיות בחברה שמקדשת ילודה ולפעמים מאוד קשה לשחות נגד הזרם, גם אם זה ברמת השאלות…הבחירה להיות אמא והורה זאת הבחירה הגדולה ביותר בחיינו, אבל מעטים הם המרחבים בהם אפשר באמת לדבר בכנות על ההשלכות, הפחדים, העוצמות והמשמעות של השינוי הזה. 

שילוב הידע וניסיון שלי בסוציולוגה, מגדר ואימון אישי אומר שאני מחזיקה עבורך כיצד כל אלה יוצרים רשת מורכבת של תחושות מנוגדות ומבלבלות. יחד, אנחנו עושות סדר בין הקולות, מסרים ורצונות ומגלות מה את רוצה ואיך לצעוד לעבר זה. 

 

בהריון? אמא לראשונה?

המעבר לאמהות היה עבורי תהליך ארוך ומורכב, מפותל, מהנה וגם מציף, מספק וגם מאכזב, מרהיב וגם מכבה. 

בדרך לאימהות יש הצפה של פנטזיות, חלומות וציפיות אבל מעט מאוד מרחבים בהם ניתן לשתף ולבחון את המשמעות של התפקיד והזהות האמהית בצורה כנה ומכילה על כל גווניה, ללא שיפוטיות. 

אני עוזרת לך לבחון ולרכך את המונח הכובל של "אשמה אימהית", קולות ביקורותיות, שיפוטיות והשוואה שלעיתים קיימות במרחב האמהי. 

יחד, אנחנו מאתרות את הזהות האמהית הייחודית שלך תוך כדי הגברת הביטחון בקול הפנימי שלך, עיגון החוזקות שלך, בחינה מחודשת של אמונות היסוד שלך וניקוי קולות טורדניים שאימצת לאורך הדרך. 

 

אני משלבת בין הידע שלי כמדריכת הנקה, מאמנת אישית, ודוקטורנטית למגדר - לעזור לך לדייק ולחקור את הזהות האמהית המתגבשת שלך. עם ניסיון בעבודה עם זוגות בקליניקה, אנחנו גם נחקור ונלמד כלים שישמשו אותך בזוגיות שלך עם המעבר לאמהות שלך על מנת שתוכלו יחד, בשותפות, למנף את ההורות לזירה להעמקת הקשר. 

איך אני עושה את זה?

אנחנו נלמד לצאת מחשיבה בינארית שמותירה אותנו עם אפשרויות מצומצמות של "או-או" ונראה איפה הבחירה שלך משחקת תפקיד תוך כדי הרחבת נקודת המבט שלך. 

אנחנו נבחן מה משמעות הזהות אמהות עבורך, נפרק מיתוסים, ציפיות ומסרים מסביבנו ונרכיב מחדש זהות שהיא אותנטית, ייחודית ותואמת את הערכים שלנו. 

נלמד בצורה משחקית, מעשית וישירה איך לעמוד במרחב של האמהות שלך ממקום של ביטחון, העצמה, סקרנות וחמלה. עם כלים, נקודות מבט ועוגנים שיאפשרו לך להתהלך במסע האינסופי אל תוך האמהות שלך. 

קצת עלי - 

המעבר שלי לאמהות היה מאתגר. 

את החוויה שלי החלטתי לתרגם לחקירה ריפוי ועשייה.

כשנתיים אחרי שצח נולד הקמתי את ח.לב אם, פלטפורמה לשיתוף סיפורי הזנת תינוקות על מנת לאפשר לאמהות מרחב לשתף את המנעד הרחב של חוויות שיש במסע ההזנה. מאז פגשתי וליוויתי עשרות נשים בתהליך המאתגר, המרגש והמכונן של אמהות. 

הוסמכתי להיות מדריכת הנקה בכדי להעמיק ולהרחיב את מעגל הידע שלי על מנת לאפשר ליווי ותמיכה מקיפה יותר. 

כיום, בלימודי הדוקטורט שלי אני חוקרת את האמהות מפרספקטיבות רבות ומגוונות על מנת להציע מודלים של תמיכה והעצמה שממקמים אותך במרכז. כי אני מאמינה שאת יודעת.

 

התהליך האימוני מתקיים בקליניקה שלי בכפר סבא או בזום. את קובעת את הקצב ותדירות המפגשים. 

עלות מפגש הוא 350 ש״ח לשעה.

המלצות משתתפות

"העבודה עם גלית היתה כל כך מרפה עבורי - אני באמת לא יכולה להסביר כמה."

שרה י.

"גלית נכנסה לחיי כשהייתי בנקודה הנמוכה ביותר שלי. הידע שלה, התמיכה והאמפתיה שלה היו ברכה כזו ובאמת עזרו להנחות אותי באחת התקופות הקשות בחיי. עצם היותה קשובה ומספקת תובנות היו לאפוד חיים בתקופה שהרגשתי שאני טובעת. לעולם לא אוכל להודות לה מספיק על כך."

נטלי א.

"גלית הצליחה לגלות לי את הכוחות שלי, חיזקה והעצימה אותי כדי שאדע לעמוד בכוחות עצמי מול הקשיים. אני כל כך מודה לה על כך."

הילה ט

 

PatternBG-Gradient.jpg

צרי קשר לשיחת היכרות והתאמה

תודה על ההרשמה

אופס, משהו השתבש
בבקשה לנסות שוב

bottom of page