Icon04.png

טיפול פרטני

טיפול הוא למעשה מפגש בין שנינו. את/ה מביא את העולם הפנימי שלך, המודע ולא מודע, וגם אני.

יחד ננסה להבין מה את/ה רוצה לשנות, ונעבוד בכאן ועכשיו. ניצור מרחב בטוח מספיק בכדי שתקח/י סיכון ותתרחב. הסגנון שלי הוא ישיר וכנה, אני לא מפחד ממפגש אמיתי (שהוא כמובן גם מפגש סימבולי של רמות לא מודעות).

אני נשען בעבודתי על גישת ״הכבשן״, טיפול מבוסס מובחנות, כפי שפיתח ד״ר דיוויד שנרש (Schnarch) ותלמידו אמיתי מגד. גישה זו מעודדת פיתוח יכולת בוגרת של תחושת עצמי יציבה בתוך קשרים אינטימיים, תוך פנייה למבוגר הנמצא בתוכך. חדר הטיפולים הוא מקום ״חם״ בו אנחנו באים לעבוד ולפגוש את עצמנו בכדי לשכלל את יכולתנו להיות אותנטניים ופתוחים.

נצעד יחד בחקירה הזו, ונראה לאן היא מובילה. טיפול הוא מסע לא פשוט, שדורש אנרגיה. הוא לפעמים כיף ולפעמים קשה, לפעמים מרתק ולפעמים משעם – כמו בחיים. אך המחויבות למפגש ולקשר, תמשיך להוביל אותנו להבנה עמוקה יותר של שנינו, ולשינוי תפיסות, אמונות והתנהגויות שלנו.

לאור ניסיוני אני מקבל לטיפול פרטני רווקים/ות. אני מעודד א.נשים שבזוגיות לקבוע טיפול זוגי כי מצאתי שהדרך הכי מהירה ויעילה למנף שינוי אמיתי, הוא שינוי של המערכת שבה את/ה חי/ה. טיפול זוגי הוא למעשה שתיים במחיר אחד - גם עבודה עצמית וגם דרך לבדוק אם בן/בת הזוג מסוגלים לגדול יחד איתכם/ן.

מפגש הכרות

הטיפול איתי מתחיל עם מפגש חד פעמי של 60 דקות בו נכיר ונרגיש אם יש ביננו כימיה (מחקרים מראים שמה שהכי משפיע על תוצאת הטיפול זה הקשר עם המטפל/ת). בסוף המפגש אשקף לך כיצד אני רואה את מצבך וכיצד הייתי עובד איתך, כולל כמה טיפים ותרגילים ראשונים.

לאחר מכן, תוכלו להחליט אם תרצו להמשיך איתי או לא.

אם כן תחליטו להמשיך, הטיפול ממשיך על פי העקרונות הבאים:

  • אני מאמין שאחת המטרות המרכזיות בטיפול הוא שהטיפול יסתיים. אני חותר לשיפור מעשי, התנהגותי, יעיל, וחי. 

  • אני מאמין שידע הוא כח, ולכן אני שואף ללמד אתכם את המושגים, טכניקות, ועקרונות יעילים (אחרי שהתנסיתי בהם על בשרי בנישואין שלי). זו הסיבה שברוב המפגשים אפנה אתכם/ן לראות סרטונים מערוץ היוטוב שלנו כדי שתוכלו לתרגל בבית. כי טיפול זה מה שקורה בין המפגשים.

  • אני מאמין ביכולת של א.נשים לגדול. מכיוון שאין לי פנטזיית הצלה, אני מעודד אתכם לקחת בעלות על חייכם/ן. לכן אתם/ן קובעים את תדירות המפגשים (בהתייעצות איתי). בסוף כל מפגש אשאל אתכם/ן מתי תרצו להפגש שוב. 

  • ואת כל היתר אסביר לכם/ן כשניפגש…

הטיפולים מתקיימים בקליניקה בביתנו בכפר סבא או בזום בימי שני, שלישי וחמישי בין 9:30 ל18:15.
אורך המפגש הוא שעה והעלות היא 480 ₪ לשעה ו - 720 ₪ לשעה וחצי.

פגיעות היא המהות של קשר אינטימי (במיוחד עבור גברים)
11:53

פגיעות היא המהות של קשר אינטימי (במיוחד עבור גברים)

״להראות רגשות זה חלש...״ ״אני שומרת על עצמי ולא אומרת את מה שאני חושבת...״ רובנו לומדים בגיל מוקדם (במיוחד בנים) שפגיעות=חולשה. לכן אנו מסתירים את הפגיעות שלנו ולא מראים לבן/בת זוגנו. התוצאה של התגוננות זו היא מערכת יחסים שטחית, עם מעט התרגשות, חיות, אינטימיות, משחקיות או סקרנות. מעבר לכך, כשאת/ה לא פגיע/ה, אז את/ה גם פחות מעניין לבן זוגך ועם הזמן את/ה נהייה יותר קהה חושים לעולמך הפנימי. הפתרון? לתרגל פגיעות. כן כן, זהו שריר שאפשר לעבוד עליו. אבל איך אוכל להיות יותר פגיע/ה (במיוחד אם אני לא רגיל/ה)? בסרטון זה אנו מרחיבים על נושא של פגיעות במערכות יחסים אינטימיות, דרך דוגמאות מהנישואין שלנו ומהקליניקה. טיפים מעשיים יעזרו לכם להעיז להיות יותר פגיעים בצורה בטוחה וזהירה. www.potentialstate.co.il https://www.psychologytoday.com/intl/blog/the-other-side-relationships http://podcast.potentialstate.com/ https://www.youtube.com/c/המרחבהפוטנציאלי https://www.facebook.com/ThePotentialState https://twitter.com/assael
PatternBG-Gradient.jpg

לקביעת פגישה

אפשר למלא פרטים או ליצור קשר

תודה על ההרשמה

אופס, משהו השתבש

בבקשה לנסות שוב

Your content has been submitted

Your content has been submitted