top of page
Icon04.png

טיפול פרטני

טיפול הוא למעשה מפגש בין שנינו. את/ה מביא את העולם הפנימי שלך, המודע ולא מודע, וגם אני.

יחד ננסה להבין מה את/ה רוצה לשנות, ונעבוד בכאן ועכשיו. ניצור מרחב בטוח מספיק בכדי שתקח/י סיכון ותתרחב.

הסגנון שלי הוא ישיר וכנה, אני לא מפחד ממפגש אמיתי (שהוא כמובן גם מפגש סימבולי של רמות לא מודעות).

אני נשען בעבודתי על גישת ״הכבשן״, טיפול מבוסס מובחנות, כפי שפיתח ד״ר דיוויד שנרש (Schnarch) ותלמידו אמיתי מגד. גישה זו מעודדת פיתוח יכולת בוגרת של תחושת עצמי יציבה בתוך קשרים אינטימיים, תוך פנייה למבוגר הנמצא בתוכך. חדר הטיפולים הוא מקום ״חם״ בו אנחנו באים לעבוד ולפגוש את עצמנו בכדי לשכלל את יכולתנו להיות אותנטניים ופתוחים.

נצעד יחד בחקירה הזו, ונראה לאן היא מובילה. טיפול הוא מסע לא פשוט, שדורש אנרגיה. הוא לפעמים כיף ולפעמים קשה, לפעמים מרתק ולפעמים משעם – כמו בחיים. אך המחויבות למפגש ולקשר, תמשיך להוביל אותנו להבנה עמוקה יותר של שנינו, ולשינוי תפיסות, אמונות והתנהגויות שלנו.

לאור ניסיוני אני מקבל לטיפול פרטני רווקים/ות.

נשים המחפשות טיפול פרטני אני ממליץ לפנות לגלית המתמחה באימון אישי לנשים.

 

אני מעודד א.נשים שבזוגיות לקבוע טיפול זוגי כי מצאתי שהדרך הכי מהירה ויעילה למנף שינוי אמיתי, הוא שינוי של המערכת שבה את/ה חי/ה. טיפול זוגי הוא למעשה שתיים במחיר אחד - גם עבודה עצמית וגם דרך לבדוק אם בן/בת הזוג מסוגלים לגדול יחד איתכם/ן.

מפגש הכרות

הטיפול איתי מתחיל עם מפגש חד פעמי של 60 דקות בו נכיר ונרגיש אם יש ביננו כימיה (מחקרים מראים שמה שהכי משפיע על תוצאת הטיפול זה הקשר עם המטפל/ת). בסוף המפגש אשקף לך כיצד אני רואה את מצבך וכיצד הייתי עובד איתך, כולל כמה טיפים ותרגילים ראשונים.

לאחר מכן, תוכלו להחליט אם תרצו להמשיך איתי או לא.

אם כן תחליטו להמשיך, הטיפול ממשיך על פי העקרונות הבאים:

  • אני מאמין שאחת המטרות המרכזיות בטיפול הוא שהטיפול יסתיים. אני חותר לשיפור מעשי, התנהגותי, יעיל, וחי. 

  • אני מאמין שידע הוא כח, ולכן אני שואף ללמד אתכם את המושגים, טכניקות, ועקרונות יעילים (אחרי שהתנסיתי בהם על בשרי בנישואין שלי). זו הסיבה שברוב המפגשים אפנה אתכם/ן לראות סרטונים מערוץ היוטוב שלנו כדי שתוכלו לתרגל בבית. כי טיפול זה מה שקורה בין המפגשים.

  • אני מאמין ביכולת של א.נשים לגדול. מכיוון שאין לי פנטזיית הצלה, אני מעודד אתכם לקחת בעלות על חייכם/ן. לכן אתם/ן קובעים את תדירות המפגשים (בהתייעצות איתי). בסוף כל מפגש אשאל אתכם/ן מתי תרצו להפגש שוב. 

  • ואת כל היתר אסביר לכם/ן כשניפגש…

הטיפולים מתקיימים בקליניקה בביתנו בכפר סבא או בזום בימי ראשון עד חמישי בין 9:30 ל18:00.
אורך המפגש הוא שעה והעלות היא 500 ₪ לשעה ו - 750 ₪ לשעה וחצי.

madrich.png
משחקיות בזוגיות בזמן מלחמה
34:57

משחקיות בזוגיות בזמן מלחמה

״ההיפך ממשחקיות זה לא רצינות, ההיפך ממשחקיות הוא דיכאון.״ סטוארט בראון. אנחנו בימי מלחמה.  כולנו במצב הישרדות מכונס. חלקנו מרגישים פחד, כעס, חשש, ייאוש, עצב, אבל ועוד… אולם כשאנחנו במצב מגננה, אנחנו לא מסוגלים להושיט יד, לתמוך ולהיתמך עם הבן/בת זוג שלנו. ואנחנו משתבללים או לדיכאון/ייאוש או לעשייה (doing). בשני המקרים האלה לא מנצלים את המשאב הזוגי כמקור חוסן. מה יכול לעזור לנו?  משחקיות.  כן,  כן, משחקיות היא חיבור אותנטי דרך מנעד רגשי רחב. משחקיות היא תפיסה רכה של עצמי ושל הזוגיות, מאפשרת חקירה, התנסות, התרחבות, תנועה, רגש ועוד. משחקיות היא גורם חוסן שעוזר לנו לא לשקוע עמוק מידי לצער, להרגיש תקווה, יצירה וחיות, וגם מחבר לבן/בת זוגנו. בהקלטה זו תלמדו למה ואיך משחקיות קריטית לבריאות נפשית וזוגית, כמו גם טיפים מעשיים להגביר את המשחקיות דווקא בימים קשים אלה. https://www.instagram.com/_ownurshit_/ להצטרפות לקבוצת הווטסאפ השקטה חמ״ל יחסים: https://chat.whatsapp.com/CCsBsyoeJl8AvqQYnmHNls
גברים בעורף - אשמה אמיתית ומדומה בזמן מלחמה - ד״ר עשהאל רומנלי מדבר עם אמתי מגד
01:00:14

גברים בעורף - אשמה אמיתית ומדומה בזמן מלחמה - ד״ר עשהאל רומנלי מדבר עם אמתי מגד

הצטרפו אלינו לשיחת גברים כנה וחשופה עם אמתי מגד, סופר ומטפל זוגי ומשפחתי, על אשמה אמיתית ומדומה בזמן מלחמה. www.ownurshit.co.il https://www.instagram.com/_ownurshit_/ הצטרפו לחמ״ל יחסים (קבוצת וואסטאפ שקטה) ותקבלו עדכונים לעוד לייבים וובינרים: https://chat.whatsapp.com/CCsBsyoeJl8AvqQYnmHNls אמתי מגד - https://megged.co.il/ נקודות עיקריות מהשיחה: אשמת הניצול אשמת אשמה על רכב ולקחו אותי משם אשמה שהחיים שלנו טובים (ואחרים חטופים) אשמה שאני לא תורם מספיק אשמה שאני לא עושה מספיק אשמה שאני לא במילואים חרדה, אבל ושמחה אשמה אמיתית - מתוך הסתכלות פנימה, אשמה מובחנת אשמה מדומה - מה יגידו אחרים עליי? האם יאהבו אותי? כי אנחנו רוצים להרגיש שייכים. Bodis - שלוש הוראות: תלכו לכיוון המרכז של הקבוצה, תלכו בכיוון שהשכנים שלכם הולכים, אל תצתופפו יותר מידי. כשאתה מסכים לחוות את האשמה, אתה מת מנטלית. אף אחד לא יודע כלום, ר איך יודעים? קודם כל, לתת לעצמנו להרגיש אשמה, שישטוף את כל הגוף שלנו, ואז לראות מה נשאר אשמה כמו גל, היא תחלוף, וכשהיא חולפת לשאול את עצמי: איפה אני צריך להיות עכשיו? ואז לדמיין אותי מול הדמות המאשימה: אני יכול לתרום יותר עם ההחלטה הזו… ולראות אם הגוף שלי שלם עם זה. אם האשמה ממשיכה ולא הולכת, אולי אשנה את ההחלטה שלי. להשלים לחיות עם המתנה שלי. האם אנחנו רוצים לחיות את חיינו מוגדרים על ידי מה שלא עשיתי או על ידי הבחירות שכן עשיתי? לא מוכן שיגדירו אותי על ידי מה שקרה לי או מה שלא עשיתי. הזהות שלי שתהיה בנויה מהדברים שבחרתי לעשות (ואני עושה טעויות). מי שעושה (הרבה), טועה (הרבה). אבל אלה הטעויות שלי, ואני לומד מהם. איך לדעת מה אני רוצה? דמיון של כל האופציות השונות, ואז לראות מה הגוף אומר לי. מדמיין אופציה ומרגיש. סאונד הילינג - שוכבים על מזרונים עם הראש באמצע. מוזיקאים מנגנים על קערות על הגוף שלך ומנגינה ושירה מסביב. ודברים מתבהרים. כי צריך שקט לדעת מה הדבר הבא. אם אין אף אחד, אז יש אותי. להתפרק מהמבנים הישנים. ולהקשיב לאינטואיציה. להתמסר. להקשיב בלי לדעת.
PatternBG-Gradient.jpg

לקביעת פגישה

אפשר למלא פרטים או ליצור קשר

תודה על ההרשמה

אופס, משהו השתבש

בבקשה לנסות שוב

Your content has been submitted

Your content has been submitted

bottom of page