top of page
WhatsApp Image 2020-10-08 at 00.09.45.jp
Icon02.png

טיפול זוגי

כל זוג יתחתן כמה פעמים בחייהם, השאלה אם זה יהיה עם אותו בן אדם.אסתר פרל

אם אתם קוראים את הדף הזה, יש סיכוי שאתם בדרך לנישואים הבאים שלכם.

כאן נפגשים לדבר ולפגוש את הקשיים וההישגים שלנו כזוג. עובדים בכאן ועכשיו על מה שרלוונטי ומקשה על הזוגיות. ייתכן וזה תקשורת, בעיות ביחסי המין, קושי בריבים, פער בגישות ביניכם, גילוי של סוד או בגידה, או אולי פשוט תחושה שלא מספיק טוב לכם.

ניצור מרחב בטוח, ואז נעז לגעת במה שצריך.

אני נשען בעבודתי על גישת ״הכבשן״, טיפול מבוסס מובחנות, כפי שפיתח ד״ר דיוויד שנרש (Schnarch) ותלמידו אמיתי מגד. גישה זו מעודדת פיתוח יכולת בוגרת של תחושת עצמי יציבה בתוך קשרים אינטימיים, תוך פנייה למבוגר הנמצא בתוך כל אחד מכם. חדר הטיפולים הוא מקום ״חם״ בו כל אחד ואחת באים ראשית לפגוש ולעבוד על עצמם בכדי לשכלל את יכולתיהם להיות אותנטניים, פתוחים וגם קרובים לבני זוגם.

הטיפול יותאם למה שקורה בחדר, אני כאן איתכם: פתוח, ישיר, לוקח סיכון, ויחד נגלה את הנישואים הבאים שלכם. אם צריך, אז גם נלמד כיצד להיפרד בצורה מיטיבה.

מפגש הכרות - ״שיקוף לפרצוף״

הטיפול איתי מתחיל עם מפגש חד פעמי של 90 דקות בו נכיר ונרגיש אם יש ביננו כימיה (מחקרים מראים שמה שהכי משפיע על תוצאת הטיפול זה הקשר עם המטפל/ת). בסוף המפגש אמפה ואשקף לכם/ן כיצד אני רואה את הדינמיקה הזוגית שלכם/ן (חוזקות וחולשות, דפוסים והרגלים) וכיצד הייתי עובד איתכם/ן, כולל כמה טיפים ותרגילים ראשונים.

לאחר מכן, תוכלו להחליט אם תרצו להמשיך איתי או לא.

אם כן תחליטו להמשיך, הטיפול ממשיך על פי העקרונות הבאים:

  • אני מאמין שאחת המטרות המרכזיות בטיפול הוא שהטיפול יסתיים. אני חותר לשיפור מעשי, התנהגותי, יעיל, וחי. 

  • אני מאמין שידע הוא כח, ולכן אני שואף ללמד אתכם את המושגים, טכניקות, ועקרונות יעילים (אחרי שהתנסיתי בהם על בשרי בנישואין שלי). זו הסיבה שברוב המפגשים אפנה אתכם/ן לראות סרטונים מערוץ היוטוב שלנו כדי שתוכלו לתרגל בבית. כי טיפול זה מה שקורה בין המפגשים.

  • אני מאמין שהזוג צריך לקחת אחריות על התהליך ולכן אתם/ן קובעים את תדירות המפגשים (בהתייעצות איתי). בסוף כל מפגש אשאל אתכם/ן מתי תרצו להפגש שוב. 

  • אני מאמין בראייה הוליסטית רגישה שמתחשבת בהבדל בין המגדרים. גברים ונשים הם שונים בתפיסה, חשיבה, זהות, חוויות ואתגרי החיים. לכן אם במהלך הטיפול נרגיש שתוכלו להיתרם מראייה רחבה, אז אשתי גלית (מאמנת אישית ודוקטורנטית במגדר), תצטרף לטיפול (בתשלום נוסף) ויחד אנו עובדים איתכם/ן בגישה רחבה, רגישת-מגדר, והוליסטית. כמו כן, אתם/ן תכנסו למרחב הזוגי שלנו וכך תוכלו לחוות על בשרכם/ן מרחב מרובע בו כולם/ן נשמעים/ות ונראים/ות. מניסיוננו, עבודה משותפת של זוג על זוג מייעלת את המפגשים ומאיצה את תהליך הטיפול.

  • ואת כל היתר אסביר לכם/ן כשניפגש

הטיפולים מתקיימים בקליניקה בביתנו בכפר סבא או בזום בימי ראשון עד חמישי בין 9:30 ל17:30.
אורך המפגש הוא לרוב שעה וחצי והעלות 750₪ לשעה וחצי (500₪ לשעה)
.

עלות מפגש משולב עם גלית -  1000 לשעה וחצי. 

לקביעת פגישת היכרות של 90 דקות מילאו פרטים למטה או צרו קשר.

madrich.png
גברים בעורף - תפקידים בזמן מלחמה - ד״ר עשהאל רומנלי מדבר עם עדי טרם
59:32
PatternBG-Gradient.jpg

לקביעת פגישה

אפשר למלא פרטים או ליצור קשר

תודה על ההרשמה

אופס, משהו השתבש

בבקשה לנסות שוב

bottom of page