top of page
WhatsApp Image 2020-10-08 at 00.09.45.jp
Icon02.png

טיפול זוגי

כל זוג יתחתן כמה פעמים בחייהם, השאלה אם זה יהיה עם אותו בן אדם.אסתר פרל

אם אתם קוראים את הדף הזה, יש סיכוי שאתם בדרך לנישואים הבאים שלכם.

כאן נפגשים לדבר ולפגוש את הקשיים וההישגים שלנו כזוג. עובדים בכאן ועכשיו על מה שרלוונטי ומקשה על הזוגיות. ייתכן וזה תקשורת, בעיות ביחסי המין, קושי בריבים, פער בגישות ביניכם, גילוי של סוד או בגידה, או אולי פשוט תחושה שלא מספיק טוב לכם.

ניצור מרחב בטוח, ואז נעז לגעת במה שצריך.

אני נשען בעבודתי על גישת ״הכבשן״, טיפול מבוסס מובחנות, כפי שפיתח ד״ר דיוויד שנרש (Schnarch) ותלמידו אמיתי מגד. גישה זו מעודדת פיתוח יכולת בוגרת של תחושת עצמי יציבה בתוך קשרים אינטימיים, תוך פנייה למבוגר הנמצא בתוך כל אחד מכם. חדר הטיפולים הוא מקום ״חם״ בו כל אחד ואחת באים ראשית לפגוש ולעבוד על עצמם בכדי לשכלל את יכולתיהם להיות אותנטניים, פתוחים וגם קרובים לבני זוגם.

הטיפול יותאם למה שקורה בחדר, אני כאן איתכם: פתוח, ישיר, לוקח סיכון, ויחד נגלה את הנישואים הבאים שלכם. אם צריך, אז גם נלמד כיצד להיפרד בצורה מיטיבה.

מפגש הכרות - ״שיקוף לפרצוף״

הטיפול איתי מתחיל עם מפגש חד פעמי של 90 דקות בו נכיר ונרגיש אם יש ביננו כימיה (מחקרים מראים שמה שהכי משפיע על תוצאת הטיפול זה הקשר עם המטפל/ת). בסוף המפגש אמפה ואשקף לכם/ן כיצד אני רואה את הדינמיקה הזוגית שלכם/ן (חוזקות וחולשות, דפוסים והרגלים) וכיצד הייתי עובד איתכם/ן, כולל כמה טיפים ותרגילים ראשונים.

לאחר מכן, תוכלו להחליט אם תרצו להמשיך איתי או לא.

אם כן תחליטו להמשיך, הטיפול ממשיך על פי העקרונות הבאים:

  • אני מאמין שאחת המטרות המרכזיות בטיפול הוא שהטיפול יסתיים. אני חותר לשיפור מעשי, התנהגותי, יעיל, וחי. 

  • אני מאמין שידע הוא כח, ולכן אני שואף ללמד אתכם את המושגים, טכניקות, ועקרונות יעילים (אחרי שהתנסיתי בהם על בשרי בנישואין שלי). זו הסיבה שברוב המפגשים אפנה אתכם/ן לראות סרטונים מערוץ היוטוב שלנו כדי שתוכלו לתרגל בבית. כי טיפול זה מה שקורה בין המפגשים.

  • אני מאמין שהזוג צריך לקחת אחריות על התהליך ולכן אתם/ן קובעים את תדירות המפגשים (בהתייעצות איתי). בסוף כל מפגש אשאל אתכם/ן מתי תרצו להפגש שוב. 

  • אני מאמין בראייה הוליסטית רגישה שמתחשבת בהבדל בין המגדרים. גברים ונשים הם שונים בתפיסה, חשיבה, זהות, חוויות ואתגרי החיים. לכן אם במהלך הטיפול נרגיש שתוכלו להיתרם מראייה רחבה, אז אשתי גלית (מאמנת אישית ודוקטורנטית במגדר), תצטרף לטיפול (בתשלום נוסף) ויחד אנו עובדים איתכם/ן בגישה רחבה, רגישת-מגדר, והוליסטית. כמו כן, אתם/ן תכנסו למרחב הזוגי שלנו וכך תוכלו לחוות על בשרכם/ן מרחב מרובע בו כולם/ן נשמעים/ות ונראים/ות. מניסיוננו, עבודה משותפת של זוג על זוג מייעלת את המפגשים ומאיצה את תהליך הטיפול.

  • ואת כל היתר אסביר לכם/ן כשניפגש

הטיפולים מתקיימים בקליניקה בביתנו בכפר סבא או בזום בימי ראשון עד חמישי בין 9:30 ל17:30.
אורך המפגש הוא לרוב שעה וחצי והעלות 750₪ לשעה וחצי (500₪ לשעה)
.

עלות מפגש משולב עם גלית -  1000 לשעה וחצי. 

לקביעת פגישת היכרות של 90 דקות מילאו פרטים למטה או צרו קשר.

madrich.png
משחקיות בזוגיות בזמן מלחמה
34:57

משחקיות בזוגיות בזמן מלחמה

״ההיפך ממשחקיות זה לא רצינות, ההיפך ממשחקיות הוא דיכאון.״ סטוארט בראון. אנחנו בימי מלחמה.  כולנו במצב הישרדות מכונס. חלקנו מרגישים פחד, כעס, חשש, ייאוש, עצב, אבל ועוד… אולם כשאנחנו במצב מגננה, אנחנו לא מסוגלים להושיט יד, לתמוך ולהיתמך עם הבן/בת זוג שלנו. ואנחנו משתבללים או לדיכאון/ייאוש או לעשייה (doing). בשני המקרים האלה לא מנצלים את המשאב הזוגי כמקור חוסן. מה יכול לעזור לנו?  משחקיות.  כן,  כן, משחקיות היא חיבור אותנטי דרך מנעד רגשי רחב. משחקיות היא תפיסה רכה של עצמי ושל הזוגיות, מאפשרת חקירה, התנסות, התרחבות, תנועה, רגש ועוד. משחקיות היא גורם חוסן שעוזר לנו לא לשקוע עמוק מידי לצער, להרגיש תקווה, יצירה וחיות, וגם מחבר לבן/בת זוגנו. בהקלטה זו תלמדו למה ואיך משחקיות קריטית לבריאות נפשית וזוגית, כמו גם טיפים מעשיים להגביר את המשחקיות דווקא בימים קשים אלה. https://www.instagram.com/_ownurshit_/ להצטרפות לקבוצת הווטסאפ השקטה חמ״ל יחסים: https://chat.whatsapp.com/CCsBsyoeJl8AvqQYnmHNls
גברים בעורף - אשמה אמיתית ומדומה בזמן מלחמה - ד״ר עשהאל רומנלי מדבר עם אמתי מגד
01:00:14

גברים בעורף - אשמה אמיתית ומדומה בזמן מלחמה - ד״ר עשהאל רומנלי מדבר עם אמתי מגד

הצטרפו אלינו לשיחת גברים כנה וחשופה עם אמתי מגד, סופר ומטפל זוגי ומשפחתי, על אשמה אמיתית ומדומה בזמן מלחמה. www.ownurshit.co.il https://www.instagram.com/_ownurshit_/ הצטרפו לחמ״ל יחסים (קבוצת וואסטאפ שקטה) ותקבלו עדכונים לעוד לייבים וובינרים: https://chat.whatsapp.com/CCsBsyoeJl8AvqQYnmHNls אמתי מגד - https://megged.co.il/ נקודות עיקריות מהשיחה: אשמת הניצול אשמת אשמה על רכב ולקחו אותי משם אשמה שהחיים שלנו טובים (ואחרים חטופים) אשמה שאני לא תורם מספיק אשמה שאני לא עושה מספיק אשמה שאני לא במילואים חרדה, אבל ושמחה אשמה אמיתית - מתוך הסתכלות פנימה, אשמה מובחנת אשמה מדומה - מה יגידו אחרים עליי? האם יאהבו אותי? כי אנחנו רוצים להרגיש שייכים. Bodis - שלוש הוראות: תלכו לכיוון המרכז של הקבוצה, תלכו בכיוון שהשכנים שלכם הולכים, אל תצתופפו יותר מידי. כשאתה מסכים לחוות את האשמה, אתה מת מנטלית. אף אחד לא יודע כלום, ר איך יודעים? קודם כל, לתת לעצמנו להרגיש אשמה, שישטוף את כל הגוף שלנו, ואז לראות מה נשאר אשמה כמו גל, היא תחלוף, וכשהיא חולפת לשאול את עצמי: איפה אני צריך להיות עכשיו? ואז לדמיין אותי מול הדמות המאשימה: אני יכול לתרום יותר עם ההחלטה הזו… ולראות אם הגוף שלי שלם עם זה. אם האשמה ממשיכה ולא הולכת, אולי אשנה את ההחלטה שלי. להשלים לחיות עם המתנה שלי. האם אנחנו רוצים לחיות את חיינו מוגדרים על ידי מה שלא עשיתי או על ידי הבחירות שכן עשיתי? לא מוכן שיגדירו אותי על ידי מה שקרה לי או מה שלא עשיתי. הזהות שלי שתהיה בנויה מהדברים שבחרתי לעשות (ואני עושה טעויות). מי שעושה (הרבה), טועה (הרבה). אבל אלה הטעויות שלי, ואני לומד מהם. איך לדעת מה אני רוצה? דמיון של כל האופציות השונות, ואז לראות מה הגוף אומר לי. מדמיין אופציה ומרגיש. סאונד הילינג - שוכבים על מזרונים עם הראש באמצע. מוזיקאים מנגנים על קערות על הגוף שלך ומנגינה ושירה מסביב. ודברים מתבהרים. כי צריך שקט לדעת מה הדבר הבא. אם אין אף אחד, אז יש אותי. להתפרק מהמבנים הישנים. ולהקשיב לאינטואיציה. להתמסר. להקשיב בלי לדעת.
PatternBG-Gradient.jpg

לקביעת פגישה

אפשר למלא פרטים או ליצור קשר

תודה על ההרשמה

אופס, משהו השתבש

בבקשה לנסות שוב

bottom of page