כולנו זקוקים לאיזה מנה בריאה וטובה של חיוביות, אך לעתים קרובות המעגל הפנימי שלנו אינו זמין, אינו מסוגל או אינו מנותק מהתוצאה - ומשאיר אותנו בתחושה שלא רואים או שומעים אותנו ולעיתים אנחנו נותרים עם איזה תחושת בדידות קלה.

 

גישת האימון לחיזוק החיוביות מבוססת על המודל שהפרספקטיבה שלנו מהווה חלק משמעותי ואינטגרלי מהחוויה היומיומית שלנו.

 

אם נשנה את המשקפיים, נוכל לשנות לא רק את האופן בו אנו מסתכלים על הדברים, אלא את הפרשנויות שלנו, את ההבנה שלנו, וכתוצאה מכך את המחשבות והמעשים שלנו - מה שמוביל לתוצאות חיוביות יותר.

 

אימון להגברת חיוביות מעגן את נקודות החוזק שלך ומעניק לך נקודת מבט מרעננת לדפוסי התנהגות ששללת או התעלמת מהם.

אימון בוסט חיובי לנשים ואמהות

 

אני עושה הרבה דברים אבל מה שאני הכי אוהבת לעשות, מה שהכי בוער בי זה להרים לאמהות.


מה זה אומר? זה אומר שאני לוקחת את הכישורים וידע וכלים שרכשתי מהתואר השני שלי במגדר, מחברת אותם לכלים וידע וניסיון שלי באימון אישי ושמה את הכל יחד למען מטרה אחת: להעצים אותך.


אנחנו האמהות לוקחות על עצמנו המון: מחזיקות, מרימות, דואגות, מעודדות, מחבקות, מלטפות, מחמיאות והרבה פעמים לא זוכות לקבל חזרה באותה עוצמה.


מגיע לך לאתר ולעגן את החוזקות שלך. מגיע לך שיחגגו אותך. כשאנחנו ניראות, אנחנו פועלות ממקום איתן ויציב - ממקום של שפע. אנחנו מצליחות לוסת את עצמנו, לקבל החלטות מיטיבות, ומרגישות שלמות ומאושרות יותר. ואז כל הבית זוכה באור שלנו.

 

אז אם יש איזהשהו פלונטר שמעסיק אותך, או את מרגישה מרמור מצטבר, או פשוט בא לך מרחב שבו ישקפו לך את העוצמות שלך כי את כרגע לא רואה אותן בעצמך - אני כאן.

PatternBG-Gradient.jpg

צרי קשר לשיחת היכרות והתאמה

תודה על ההרשמה

אופס, משהו השתבש
בבקשה לנסות שוב